ESNEK AMBALAJLAR

 

Firmamız tek veya çok katlı LDPE, HDPE, CPP ve BOPP filmler üretmekte, baskı yapmakta ve kesmektedir.

Hızlı ürün geliştirme yeteneği ve kısa temrinli çalışma sistemi ile ihtiyacınız olan ambalaj en kısa sürede Vitray Plastik tarafından üretilip temin edilir.

Vitray Ambalaj, esnek ambalaj endüstrisinde 35 yılı aşkın süredir deneyime sahiptir ve gıda ve gıda dışı gereksinimlerinizi karşılayacağınız yüksek kaliteli ve uygun maliyetli seçenekler üretebilmektedir.

<center>Esnek-Ambalaj</center>

Esnek-Ambalaj

Ayrıca bariyer filmleri, poşetler ve esnek ambalajlar yanı sıra birçok özel paket çeşitlerini de üretiyoruz.

Tüm renklere sahip baskılı / baskısız  – soğuk etler, mikrodalga fırınlar ve hazır yemekler, dondurulmuş gıdalar ve taze ürünlerden şekerleme, atıştırmalık gibi her şey için: Yiyeceklerin yanı sıra soğuk yiyecekleri de içeren hatta bir çok kullanım alanına sahip evcil hayvan yiyecekleri ve dondurma paketleri gibi her alanda üstün kalitesiyle Vitray Ambalaj ürünleri kendini kanıtlamıştır.

Her çeşit unlu mamuller, hem sıcak hem de soğuk yiyecekler için uygun hazır içecek ambalajı, esnek poşet, şarküteri poşetleri ile birlikte sunulabilir.

Gıda dışı ürünler arasında, sağlık, kimya, tarım gibi bir çok sektörde kısacası hayatın her alanında Vitray Ambalaj ürünlerine öncelik verildiğini görebilirsiniz.