PLASTİK TORBALAR

 

Plastik torbalar, ürünlerinizi korumak, taşımak ve teslim etmek için mükemmel ve uygun maliyetli bir yöntemdir. Elementinin doğası esnekliğidir, bu nedenle birçok konuda size çözümü oluşturabilir.

<center>plastik-torba</center>

plastik-torba

Baskılı ve biyo-çözünebilir plastik torbalar, markanızın ve işletme adınızın, müşteriniz kuruluşunuzdan ayrıldıktan sonra hatırlanıp yansıtılması için büyük bir fırsat sunmaktadır. Herkesin görmesi için elinizde bulunan logonuzla reklam yapın.

PLASTİK POŞET ÜRÜNLERİ

 

Vitray Ambalaj; Market poşeti , Mağaza poşeti, Taşıma poşeti, Modern Taşıma poşeti, Baskılı poşet , Baskısız poşet , Atlet poşet , Şeffaf poşet , Ambalaj ve diğer poşet çeşitlerini önce kalite sloganı ile ve en uygun poşet fiyatı politikası ile müşterilerine sunmaktadır.

 

Plastik poşetler, taşıyıcı poşetler veya plastik poşetler, alışveriş poşeti olarak kullanılan ve çeşitli plastikten yapılmış bir tür plastik poşettir. 1960’lı yıllardan beri dünya çapında tüketiciler tarafından kullanıldığında, bu çantalar bazen tek kullanımlık torbalar olarak adlandırılır ve bir mağazadan evlere taşınan eşyalara atıfta bulunurlar. Bununla birlikte, depolama veya çöp için tekrar kullanım yaygındır ve modern plastik alışveriş torbaları giderek daha fazla geri dönüştürülebilir veya biyolojik olarak parçalanabilir.