HAKKIMIZDA

Vitray Plastik Ambalaj 1984’te Jak NAMER tarafından kurulmuştur. 1984’ten bu yana esnek ambalaj ve plastik ambalaj konularında faaliyet göstermiştir.

1984 ve 1990 yılları arasında defter kabı, gömlek jelatini gibi ülkenin ihtiyaçlarını karşılayan ana kalem ürünleri yapmıştır. Daha sonra 1990’ların başı itibari ile çiçek ambalajı, hijyen ambalajları konusunda yoğun faaliyet göstermiştir.

2000’li yılların başı itibari ile Esnek ambalaj faaliyetlerine başlamıştır.

2010 Yılından beri çikolata sektöründe çikolatacılığın ihtiyacı olan tüm teknikleri içinde barındırarak butik çikolatacılardan kitle üretimi yapan fabrikalara kadar bütün çikolatacılık sektörüne her fiyat skalasındaki ürün gamını geliştirebilmiştir. Alüminyuma temas eden her türlü esnek ambalajı yapabilme kabiliyetine ve teknolojisine sahibiz.

Kullan at ambalaj ürünleri konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahibir. Bunları ana gruba ayırmak gerekirse kullan at şanti torbaları, fast food ambalajları, hijyen ve kişisel bakım ambalajları, kullan at folyolar gibi dört farklı ana kategoride üretim yapmaktayız.

Firmamızın bir diğer iş kolu ise yenilebilir gıda malzemeleridir. Bu noktada firmamız aktif olarak iki sektöre yoğun çalışmalar göstermektedir. Gıda üretim tecrübesini ambalaja, ambalaj üretim tecrübesini ise gıdaya yansıtır. Böylelikle müşterimizin ne isteyeceğini neye ihtiyaç duyduğunu tecrübelerimiz ile deneyimlemiş oluyoruz ve konuya hakim olmuş oluyoruz. Firmamız bu sayede çok iç içe bir yapı içerisindedir.

Firmamız günümüz ihyaçlarına anında çözüm üretebilen çabuk düşünen ve gerçekleştiren genç, dinamik bir yapıya sahiptir. Ar-ge ve inovasyon faaliyetlerimiz sayesinde modern üretim tekniklerini devamlı geliştirmekteyi sürdürmekteyiz.

Ürünlerine en uygun ambalaj çözümleri sunuyoruz…