Çift Büküm Şeker Ambalajı

Çift Büküm Şeker ambalajları için özel ambalaj alternatifleri. Çift Büküm Şeker Ambalajının gıda ile teması uygunluğun test edildiği standartlara uygun olup gıda ambalajlarında kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Çift Büküm Şeker Ambalajlarının metalize versiyonları için baskı altı primer lak kullanılması, diğerlerinde ise primer gerekmeksizin tek kat düz baskı yapılması ve üst lak kullanılması daha çok tercih edilir. Mükemmel bükülme ve katlanma özelliği sayesinde şekeri oldukça güzel sarmalar.

Açıklama

  • Firmanıza özel istenen ebat ve tasarımda üretilebilir.
  • Yüksek makine performansı sağlayan bir üründür.
  • Mat ve parlak üretim özellikleri mevcuttur.
  • Mükemmel katlanma ve bükülme özelliği bulunur.
  • Baskılı, metalize baskılı veya laklı seçenekleri bulunur.
  • Parsiyel laminasyon imkanı vardır.

10 + 10 =

Çift Büküm Şeker Ambalajı

Çift Büküm Şeker Ambalajı - Bükümlü şeker ambalajları için özel ambalaj alternatifleri. Gıda ile teması uygunluğun test edildiği standartlara uygun olup gıda ambalajlarında kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Antistatik yapısı ve geliştirilmiş yüzey sürtünme değerleri sayesinde yüksek hızlarda çalışan paketleme makinelerinde sorunsuz çalışmaktadır.
Metalize versiyonları için baskı altı primer lak kullanılması, diğerlerinde ise primer gerekmeksizin tek kat düz baskı yapılması ve üst lak kullanılması önerilmektedir. Mükemmel bükülme ve katlanma özelliği sayesinde şekeri oldukça güzel sarmalar. İstenen laminasyona uygun olarak üretilebilir. İster mat ister parlak yüzey alternatifleri bulunur. Yüksek makine performansı sağlar.

Detaylı Özellikler

Mükemmel bükülme ve katlanma özellikleri
-Yüksek verimlilik
-12 - 40μ polimer film uygulamaları
-35 - 40 gr/m² kağıt / vaks uygulamaları
-Baskılı, metalize baskılı veya laklı
-Parsiyel laminasyon imkanı

 

Ek bilgi

RENK

Ana Renkler, Ara Renkler, Desen-Motif, Logolu

BOYUT

Özel (İstenilen boya göre)

HAMMADDE YAPISI

Diğer, Film, Kağıt, Wax

Hoşunuza gidebilir…