Çikolata Taşıma Poşeti

Çikolata Taşıma Poşeti yaz aylarında çikolatanın erimeden bir yerden başka bir yere taşınmasına olanak sağlar. Çikolata Taşıma Poşeti, kağıt çantalardan daha ekonomiktir. 40 derece sıcaklıkta 3 saate kadar bile çikolatanın erimediği gözlenmiş, kanıtlanmıştır. Çikolata Taşıma Poşeti ister standart ölçü( 44×44 ) ve tasarımı satın alın. İster firmanıza uygun özel ebat ve tasarım çalışması yapalım. Çikolata Taşıma Poşeti Gıda güveliğine uyumlu ve geri dönüşümlü ürünlerdir.


Açıklama

  • Firmanıza özel istenen ebat ve tasarımda üretilebilir.
  • Gıda ile temasa Uygundur.
  • 40 derecede 3 saat etkilidir.
  • Isı koruma özelliği mevcut.
  • Hafif malzeme ile üretim yapılır.
  • Parlak / mat / baskılı görünüm seçenekleri vardır.
  • Tek veya çok katmanlı laminasyon seçenekleri mevcut.
  • Dayanıklı malzeme yapısına sahiptir.
  • Geri dönüşüme uygundur.

15 + 5 =

Çikolata Taşıma Poşeti

Termal Çikolata Taşıma Poşeti – Çikolata Taşıma Poşeti yaz aylarında çikolatanın erimeden bir yerden başka bir yere taşınmasına olanak sağlar. Çikolata Taşıma Poşeti, kağıt çantalardan daha ekonomiktir. 40 derece sıcaklıkta 3 saate kadar bile çikolatanın erimediği gözlenmiş, kanıtlanmıştır. Çikolata Taşıma Poşeti ister standart ölçü( 44x44 ) ve tasarımı satın alın. İster firmanıza uygun özel ebat ve tasarım çalışması yapalım. Çikolata Taşıma Poşeti Gıda güveliğine uyumlu ve geri dönüşümlü ürünlerdir.

Termal Çikolata Taşıma Poşeti, Termal Poşet, Termal Torba

Gıda güveliğine uyumlu ve geri dönüşümlü ürünlerdir. Bütün bunların yanı sıra başka kullanım şekilleri de vardır. İki farklı kullanım imkanı vardır. İlki marketten eve veya evden başka bir yere giderken dondurulmuş ürünlerin çözülmemesi için kullanabilirsiniz. Donmuş ürünler çözüldüğünde üzerlerinde milyonlarca bakteri üretir. Bakteri oluşumunu engellemek için düşünülmüştür. Yinede aynı şekilde sıcak bir ürünün ısısını koruyarak bir yerden başka bir taşınmayı sağlar. Özelleştirilmiş ısı yalıtımlı alışveriş poşetleri perakende zinciri için reklam aracı olarak etkili bir şekilde kullanılabilmektedir.

40 derecede 3 saat etkili
-Isı koruma özelliği
-Dayanıklı yapı
-Hafif malzeme ile üretim
-Geri dönüşüme uygun

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Tavuk Poşeti, Termal Çikolata Taşıma Poşeti, Termal Taşıma Torbası

RENK

Desen-Motif, Logolu, Standart

BOYUT

Özel (İstenilen boya göre), Standart (44×44)

HAMMADDE YAPISI

3 Katmanlı Termal Torba

DETAYLI ÖZELLİKLER

Düz veya Oval Kesim

ADET (PAKET / KOLİ)

150

Hoşunuza gidebilir…