Islak Mendil Poşeti

Islak mendiller gün içerisinde her aşamada ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Deterjan formülüne yakın yapısı ile üretilen ve kir tutucu özelliği ile kirleri içerisine hapseder. Bu nedenle Islak Mendil Poşetlerinde kaliteli malzeme kullanımı ve üretimi oldukça önemlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz ıslak mendillerde her koşula uygun ürün paketlemesi yapılmakta ve ürünlerin korunması artırılmaktadır. Bu şekilde ıslak mendillerde herhangi bir kuruma ya da özelliklerini kaybetme gibi bir durum oluşmamaktadır.


Açıklama

  • Firmanıza özel istenen ebat ve tasarımda üretilebilir.
  • Yüksek hızlı makinelerde mükemmel performans sağlar.
  • Kolay yırtılabilen alternatifleri vardır.
  • Mükemmel sızdırmazlık sunar.
  • Mekanik dayanım sağlar.
  • Mat / parlak / metalize alternatifleri vardır.
  • Farklı laminasyon spesifikasyonları vardır.

11 + 4 =

Islak Mendil Poşeti

Islak mendiller gün içerisinde her aşamada ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Deterjan formülüne yakın yapısı ile üretilen ve kir tutucu özelliği ile kirleri içerisine hapseder. Bu nedenle kaliteli malzeme kullanımı ve üretimi oldukça önemlidir. Sizlere sunmuş olduğumuz ıslak mendillerde her koşula uygun ürün paketlemesi yapılmakta ve ürünlerin korunması artırılmaktadır. Bu şekilde ıslak mendillerde herhangi bir kuruma ya da özelliklerini kaybetme gibi bir durum oluşmamaktadır.

Kalite ve profesyonelliğin önemli olduğu firmamızda tüm paketleme işlemleri ve üretim aşamasının her aşaması takip edilerek sizlere kaliteli ürünler sunulmaktadır. Islak mendiller üretimleri sırasında farklı kısımlara ayrılmaktadır. Üreticisi olduğumuz Islak mendilKolonyalı mendil, alkolsüz mendil, Alkollü mendil, Antiseptik mendil ve Gözlük temizleme mendili gibi farklı kategoride mendil üretimimiz bulunmaktadır.

Kaliteli mendil dokusu, baskısı ve koku seçenekleriyle firmanın ve kurumunuz için en iyi reklam aracıdır.

Her mendilin yapısı ve üretimi aşamasında ıslak mendil özelliğini kaybetmeden doğru ürünler kullanılarak hazırlanır. Aynı zamanda üretim alanı ve makine gibi tüm aletlerin hijyenik üretim olması önemli bir etmendir. Özellikle üretim sırasında hijyen koşulları, mendil için oldukça önemli olarak firmamız buna fazlasıyla dikkat etmektedir. Tüm tesisimizde hijyenik koşullara üst düzey dikkat edilerek ıslak mendiller isteğe göre üretilmekte ve paketlenmektedir.

Korumalı ve yapı bozmayacak bir paketleme her ürün için uygun bir etmendir. Üretici firma olarak, modern yöntemler ve üstün bir tesisle yaptığımız paketleme işlemlerinde tam korumalı ve ıslak mendil yapısını koruyan paketleme işlemleri yapılır. Paketleme işlemlerinin ardından, tüm paketler uygun şekilde olup olmadığına kontrol edilir ve sizlere en iyi ürünü ve paketlemesini sunmaktayız. Bizlere firmanız olarak istediğiniz ıslak mendili ve paket üzerinde istediğiniz tasarımı belirtmenizle sizler için istediklerinizi en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Bebek ıslak mendili

RENK

Ana Renkler, Ara Renkler, Desen-Motif, Logolu

BOYUT

Özel (İstenilen boya göre)

HAMMADDE YAPISI

BOPP, CPP, LDPE, HDPE, AL, PET