Mutfak Folyosu

Mutfak Folyosu 0.2mm (200 Mikron) – 0.005mm (5 Mikron) kalınlıkları arasında yaygın olarak kullanılan, saf alüminyum külçelerden imal edilmiş metal folyodur. Mutfak Folyosu son derece şekil alan bir fiziksel özelliğe sahip olup, çeşitli objeleri sarmada ve kaplamada kolayca kullanılabilmektedir. Mutfak Folyosu; gıda gibi kolay bozulabilen ürünlerin raf ömürlerini uzatabilmek amacı ile kağıt veya plastik filmler ile lamine edilerek koruyucu bir malzeme olarak kullanılmaktadır.


Açıklama

  • Firmanıza özel istenen ebat ve tasarımda üretilebilir.
  • Yüksek makine performansı sağlayan bir üründür.
  • Farklı Kalınlık Seçenekleri mevcuttur.
  • Yüksek ısıya dayanıklı malzeme.
  • Isı hapsetme özelliği vardır.

5 + 2 =

Mutfak Folyosu

Mutfak Folyosu - Mutfak Folyosu 0.2mm (200 Mikron) – 0.005mm (5 Mikron) kalınlıkları arasında yaygın olarak kullanılan, saf alüminyum külçelerden imal edilmiş metal folyodur. Mutfak Folyosu son derece şekil alan bir fiziksel özelliğe sahip olup, çeşitli objeleri sarmada ve kaplamada kolayca kullanılabilmektedir. Mutfak Folyosu; gıda gibi kolay bozulabilen ürünlerin raf ömürlerini uzatabilmek amacı ile kağıt veya plastik filmler ile lamine edilerek koruyucu bir malzeme olarak kullanılmaktadır.

Alüminyum’un sahip olduğu yüksek ısıya dayanım özelliği ve elektrik iletkenliği sayesinde kağıt veya plastik filmler ile lamine edilmesi pratik ve kolaydır.

Mutfak Folyosu kendine has şeklini koruma özelliğinden yararlanılarak etkileyici tasarımlar yaratılmasına imkan vermektedir. Mutfak Folyosu parlak ve mat yüzeyleri sayesinde ilgi çekici bir dış görünüşe müsade etmektedir. Alüminyum Mutfak folyosu; gıda gibi kolay bozulabilen ürünlerin bozulmadan buzdolabında veya raf da saklanması amacı ile kullanılmaktadır. Mutfak folyosu başlıca bireysel ve ticari mutfaklarda kullanılmakla beraber restoranlar, servisler, okullar ve hastanelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Mutfak Folyosunun sahip olduğu bariyer özelliği sayesinde ışığın, nemin, oksijenin, mikro organizmaların ve aromaların etkisini azaltarak etkin koruma ve tazelik sağlar.

Mutfak Folyosu ısı iletkenliği özelliği ile yemek pişirmede de kullanılabilmektedir. Mikrodalga iyonları, metale nüfuz edemediği için, Mutfak Folyosunun mikrodalga fırında kullanılmasıyla, yiyeceklerde yanıklara karşı koruma sağlamaktadır.

Detaylı Özellikler

Farklı Kalınlık Seçenekleri - Isıya Dayanıklı - Yüksek Performans - Isıyı Saklama

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Mutfak Folyosu

RENK

Standart

BOYUT

Özel (İstenilen boya göre)

HAMMADDE YAPISI

Alüminyum

Hoşunuza gidebilir…