Hakkımızda

Yazımızın devamında firmamızı daha yakından tanıyabilirsiniz.

Vitray

 

Vitray Ambalaj, fleksibl plastik ambalajlar, yenilebilir gıda süslemeleri ve alüminyum folyo ambalajlar üreten 1984 yılında kurulmuş yenilikçi ve gelişime açık bir aile şirketidir.

Vitray Plastik, bebek bezi poşeti, dondurma taşıma poşeti, çikolata taşıma poşeti, konik poşetler gibi yenilikçi ambalajları tasarlayıp hayata geçirmiştir. Vitray Plastik yenilikçi ambalaj tasarımı için en uygun adrestir. Türkiye’deki pek çok ambalajı ilk üreten şirket olmayı başarmış olan şirketimiz kararlılıkla çalışmaya devam edecektir.

Vitray, yenilebilir pasta ve çikolata süsleme ürünlerini de Türkiye’de ilk üreten şirkettir. Pastacılıkta sıkça kullanılan yan dekor süsleme, transfer jelatinleri, gofret çiçekler ve gıda boyaları tesislerimizde üretilmektedir. Şirketimiz 1999 yılından beri yenilebilir pasta ve çikolata süsleme alanlarında faaliyet yürütmektedir ve Türkiye’nin en önemli şirketlerine ürünlerini temin etmektedir.

Vitray Ambalaj, alüminyum ambalaj üretimine ise oluklu çikolata folyosu üreterek başlamıştır. Tesisimizde yaldızlı ve dekorlu çikolata ambalajında kullanılan oluklu alüminyum sargılar istenilen renkte üretilmektedir. Çikolata folyosu ve gofrajlı çikolata folyosu da Vitray Ambalaj’ın ürün gamında bulunmaktadır.

Vitray Plastik ve Ambalaj, her zaman değişimleri yakalamaktan öteye geçip, değişimleri başlatır nitelikte olmuştur. Plastik Ambalajlar, yenilebilir gıda süslemeleri ve alüminyum ambalajlar konularında faaliyet gösteren şirketimiz kalite ve hizmeti bir araya getirmeyi alışkanlık edinmiştir.

Vitray, 30 yıla aşkın birikimiyle kurulduğu günden beri sahip olduğu filme ruh verme tutkusunu hep koruyacaktır. Müşterilerimizle birlikte gelişmenin, onların fikirlerine hayat vermenin keyfi her zaman ilham kaynağımız olacaktır.