Anne Sütü Saklama Poşeti

Anne sütü, bebekler için en ideal besinleri bünyesinde bulunduran mucizevi bir besindir. Bebeğinizin büyümesi için gerekli olan tüm protein, vitamin ve yağları bünyesinde bulundurur, sindirimi çok kolaydır. Anne sütünün doğru saklanması ve nasıl saklandığı önemlidir. Kullanacağınız anne sütü saklama poşeti sütün ziyan olmaması ve enfeksiyon taşımaması açısından önemlidir.


Açıklama

  • Firmanıza özel istenen ebat ve tasarımda üretilebilir.
  • Poşetin içinde BPA, PVC ve Ftalat yoktur.
  • Kullanımı Pratiktir.
  • Dökülme ve sızma yapmaz. Oldukça sağlamdır.
  • Üzerine Tarih ve Saat bilgileri yazılabilir.
  • Hijyenik bir üründür.

2 + 6 =

Anne Sütü Saklama Poşeti

Anne sütünün içeriğinde bulunan antikorlar sayesinde bebeğinizin bağışıklık sistemi güçlenir, virüs ve bakterilere karşı savunma sistemi yükselir. Ayrıca anne sütü alan bebeklerde astım, solunum yolu hastalıkları, alerji, ishal nöbetleri ve kulak rahatsızlıklarının görülme olasılığı daha düşüktür.
Bebeğinizi mümkün olduğunca uzun süre emzirmek, anne sütü ile beslemek onun sağlığı ve gelişimi için yapabileceğiniz en büyük yatırımdır.
Emzirmek en idealidir ancak bazı durumlar vardır ki emzirmenin yanısıra sütünüzü sağmanız gerekir. Annenin işe dönmesi, bebeğin memeden süt emmekte zorlanması (özellikle prematüre bebeklerde), annenin sağlık nedenleriyle emziremediği, göğüs ucunun uygun olmadığı durumlarda ya da sütünün fazla olduğu durumlarda sütü bir pompa yardımı ile sağmak ve saklamak gerekir. Sonuçta nedeni her ne olursa olsun, sütünüz olduğu müddetçe bebeğinizin maksimum seviyede sütten faydalanabilmesi için elinizden gelen çabayı göstermenizi önemlidir. Süt sağan annelerin fazla sütlerini saklayabilmeleri için en çok ihtiyaç duyacakları şeylerden birisi süt saklama poşetidir.
Buzdolabında ya da derin dondurucuda az yer kaplaması ve pratik olması nedeniyle süt saklama poşetleri, sütü saklamanın en kolay yöntemidir. Sağdığınız sütleri;

Oda sıcaklığında 3 saat
Buzdolabında 3 gün (buzdolabının kapağında değil, ana raflarında saklayın)
Buzlukta 3 ay
Derin dondurucuda 6 aya kadar saklayabilirsiniz.

Detaylı Özellikler

Poşetin içinde BPA, PVC ve Ftalat yoktur.
-Kullanımı Pratik
-Dökülme ve sızma yapmaz
-Üzerine Tarih ve Saat bilgileri yazılabilir.

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Anne Sütü Saklama Poşeti

RENK

Desen-Motif, Logolu, Standart

BOYUT

Özel (İstenilen boya göre)

HAMMADDE YAPISI

OPP, PE, Pet

Hoşunuza gidebilir…