Kullan At Perakende Şanti Torbası

İki adet perakende şanti torbamız mevcuttur. Bunlar daha çok hobi amaçlı kullanım için tercih edilir. Bu iki çeşit ürünün isimleri ve bilgileri şu şekildedir;


Ürünlerimiz

  • Korinitta Hobi Şanti Torbası ( 20 sarım ) : Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün pasta yapmak, tabak süslemek gibi hobilerinizi güçlendirmenizde ilk adım olacak. Yanında hediye olarak verilen 3 duy ile farklı şekiller ortaya çıkaracaksınız.( Boyut: 19×32, Adet (Kutu / KOLİ): 20 )
  • Korinitta Hobi Şanti Torbası ( 60 sarım ): Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün pasta yapmak, tabak süslemek gibi hobilerinizi güçlendirmenizde ilk adım olacak. Yanında hediye olarak verilen 3 duy ile farklı şekiller ortaya çıkaracaksınız. ( Boyut: 19×32, Adet (Kutu / KOLİ): 20 )
  • Korinitta Klasik Şanti Torbası: Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. ( Boyut: 26×50, Adet (Kutu / KOLİ): 104 )

15 + 2 =

Kullan At Perakende Şanti Torbası

İki adet perakende şanti torbamız mevcuttur. Bunlar daha çok hobi amaçlı kullanım için tercih edilir. Bu iki çeşit ürünün isimleri ve bilgileri şu şekildedir;

  • Korinitta Hobi Şanti Torbası ( 20 sarım ) : Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün pasta yapmak, tabak süslemek gibi hobilerinizi güçlendirmenizde ilk adım olacak. Yanında hediye olarak verilen 3 duy ile farklı şekiller ortaya çıkaracaksınız.( Boyut: 19x32, Adet (Kutu / KOLİ): 20 )
  • Korinitta Hobi Şanti Torbası ( 60 sarım ): Evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün pasta yapmak, tabak süslemek gibi hobilerinizi güçlendirmenizde ilk adım olacak. Yanında hediye olarak verilen 3 duy ile farklı şekiller ortaya çıkaracaksınız. ( Boyut: 19x32, Adet (Kutu / KOLİ): 20 )
  • Korinitta Klasik Şanti Torbası: Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. ( Boyut: 26x50, Adet (Kutu / KOLİ): 104 )

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Hobi, Pasta Süsleme, Pasta Yapımı, Tabak Süsleme

RENK

Standart

DETAYLI ÖZELLİKLER

Mükemmel Sızdırmazlık

Hoşunuza gidebilir…