Kullan At Profosyonel Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası – Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. Kullan At Profosyonel Şanti Torbasının özel boyutu sayesinde ele rahat oturur ve size istediğiniz manevra kabiliyetini sağlar. 6 farklı çeşit profesyonel şanti torbası modelimiz vardır. Bunlar çeşitli özelliklere ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterir. İstenirse bütün ürünlerimize logo çalışması yapabiliriz. Model isimleri şu şekildedir;


Ürünlerimiz

  • Korinitta Soft&Non-Slip Şanti Torbası :Bu ürünün pütürlü yüzeyi sayesinde torbayı kullanan kişinin elinde kaymadan rahatça uygulanabilir.
  • Korinitta Extra Şanti Torbası: Bu ürün ekstra dayalıklı bir yapıya sahiptir. Öyleki kullan at olmasına rağmen istenirse birkaç defa kullanılabilir. Yırtılma, patlama olasılığı minimuma indirilmiştir.
  • Korinitta Kalem Şanti Torbası: Özel boyutu sayesinde ele rahat oturur ve size istediğiniz manevra kabiliyetini sağlar. Cesur motifler bu ürün sayesinde çok kolay.
  • Korinitta Klasik Şanti Torbası
  • Korinitta Ultra Optik Şanti Torbası: Işığa karşı daha dayanıklı bir malzemedir. Vitray bünyesinde üretilen en sağlam şanti torbasıdır. Torbanın içine konulan malzeme uygun koşullar altında uzun süre bekleyebilir.
  • Pipe-it Ekonomik Şanti Torbası

Kullan At Profosyonel Şanti Torbası

Korinitta Soft&Non-Slip Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. Bu ürünün pütürlü yüzeyi sayesinde torbayı kullanan kişinin elinde kaymadan rahatça uygulanabilir. 60, 72, 100 Sarım ile üç model mevcuttur.

Boyut: 60 Sarım: 26x63, 72 Sarım:26x50, 100 Sarım:26x50

Adet (Kutu / KOLİ) : 24

Korinitta Extra Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. Bu ürün ekstra dayalıklı bir yapıya sahiptir. Öyleki kullan at olmasına rağmen istenirse birkaç defa kullanılabilir. Yırtılma, patlama olasılığı minimuma indirilmiştir. 60, 72, 100 sarım seçenekleri mevcuttur.

Boyut: 60 Sarım: 26x63, 72 Sarım:26x50, 100 Sarım:26x50

Adet (Kutu / KOLİ) : 24

Korinitta Kalem Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. Özel boyutu sayesinde ele rahat oturur ve size istediğiniz manevra kabiliyetini sağlar. Cesur motifler bu ürün sayesinde çok kolay. 60, 72, 100 sarım seçenekleri mevcuttur.

Boyut: 100 Sarım:10x25

Adet (Kutu / KOLİ) : 80

Korinitta Klasik Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. 50, 72 sarım seçeneği mevcuttur.

Boyut: 50 Sarım:26x50, 72 Sarım:26x50

Adet (Kutu / KOLİ) : 24

Korinitta Ultra Optik Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. Işığa karşı daha dayanıklı bir malzemedir. 60, 72, 100 sarım seçeneği mevcuttur.

Boyut: 60 Sarım: 26x63, 72 Sarım:26x50, 100 Sarım:26x50

Adet (Kutu / KOLİ) : 24

Pipe-it Ekonomik Şanti Torbası

Kullan At Profesyonel Şanti Torbası - Pasta kreması ve krem şanti gibi yarı akışkan malzemelerin pasta üzerine sıkmak veya motif yapmak üzere kullanılan, profesyonellerin pratiklik ve hijyen açısından tercih ettiği bir üründür. 50, 72, 100 sarım seçeneği mevcuttur.

Boyut: 50 Sarım:26x50, 72 Sarım:26x50, 100 Sarım:26x50

Adet (Kutu / KOLİ) : 24

Ek bilgi

KULLANIM YERİ

Pasta Süsleme, Pasta Süsleme Torbası, Şanti Torbası, Tabak Süsleme

RENK

Standart

BOYUT

100 Sarım:10×25

HAMMADDE YAPISI

OPP

DETAYLI ÖZELLİKLER

Mükemmel Sızdırmazlık

ADET (PAKET / KOLİ)

80

ÜRÜN ÇEŞİDİ

Korinitta Kalem Şanti Torbası

Hoşunuza gidebilir…